ضرر راه درمان استفراغ درمان مو کودکان

ضرر: راه درمان استفراغ درمان مو کودکان آسپرین میتواند استفراغ همراه میگرن عفونت سردرد

گت بلاگز اخبار حوادث کش‌و‌قوس ‌13ساله پرونده قتل پدرزن

تازه‌دامادی که در پارکینگ مجتمع قضایی، پدرزنش را کشته بود، دیروز جهت پنجمین بار از خود دفاع کرد. 

کش‌و‌قوس ‌13ساله پرونده قتل پدرزن

کش و قوس 13ساله پرونده قتل پدرزن

عبارات مهم : دادگاه

تازه دامادی که در پارکینگ مجتمع قضایی، پدرزنش را کشته بود، دیروز جهت پنجمین بار از خود دفاع کرد.

به گزارش جام جم، 12 شهریور 84 وقوع درگیری خونین در پارکینگ مجتمع قضایی شهید مطهری در یافت آباد به پلیس اطلاع داده شد.

وقتی ماموران به محل درگیری رسیدند با پیکر نیمه جان مرد میانسال روبه رو شدند که در درگیری خونین با دامادش زخمی شده است بود. وی به بیمارستان انتقال یافته شد ولی به خاطر شدت جراحات جان سپرد. به این ترتیب تازه داماد 27ساله به نام محمد، بازداشت شد و به قتل اعتراف کرد.

کش‌و‌قوس ‌13ساله پرونده قتل پدرزن

وی گفت: من و همسرم مدتی بود عقد کرده بودیم ولی نمی توانستیم مراسم خوش حالی عروسی را برگزار کنیم. پدرزنم از این ماجرا ناراحت بود. همین عنوان باعث اختلاف های من و همسرم هم شده است بود. همسرم و پدرش به دادسرا رفتند و از من شکایت کردند. آن روز هنگامی که در دادسرا با پدرزنم روبه رو شدم، خواستم جهت آشتی به پارکینگ مجتمع قضایی برویم. من آنجا می خواستم با پدرزنم صحبت کنم ولی او و بستگانش که همراهش آمده بودند یکباره با زنجیر و قفل فرمان به من حمله کردند. برادرزنم با چاقو مرا زد و من در یک لحظه چاقو را از دستش گرفتم و به شکم پدرزنم زدم.

به دنبال اعتراف تازه داماد وی پای میز محاکمه ایستاد و به درخواست اولیای دم به قصاص محکوم شد، ولی این حکم در دیوان عالی کشور تائید نشد.

تازه‌دامادی که در پارکینگ مجتمع قضایی، پدرزنش را کشته بود، دیروز جهت پنجمین بار از خود دفاع کرد. 

متهم در شعبه هم عرض باردیگر پای میز محاکمه ایستاد و این بار نیز به قصاص محکوم شد، ولی با طرح ایرادهایی از سوی قضات دیوان عالی کشور این حکم شکسته شد و این شروع کش و قوس های قضایی 13 ساله این پرونده بود. محمد سومین بار نیز از خود دفاع کرد ولی حکم صادره قطعی نشد. آخرین بار محمد در دادگاه، قتل در دفاع از خودش را مطرح کرد.

وی گفت: هنگامی که پدرزنم و بستگانش به سمتم حمله کردند، من فرار کردم و به سمت در پارکینگ رفتم ولی چون انتهای پارکینگ مجتمع قضایی بن بست بود آنجا گرفتار شدم. من راه فرار نداشتم و اگر با چاقو پدرزنم را نمی زدم، کشته می شدم.

در آخر جلسه هیات قضایی، متهم را از اتهام قتل عمدی تبرئه کرد و وی را به خاطر قتل در دفاع مشروع به پرداخت دیه، 10 سال حبس و دو سال تبعید محکوم کرد. ولی این بار نیز حکم در دیوان عالی کشور مهر تائید نخورد و به این ترتیب محمد با گذشت 13سال از این ماجرا دیروز جهت پنجمین بار پای میز محاکمه ایستاد.

کش‌و‌قوس ‌13ساله پرونده قتل پدرزن

در این جلسه که در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به ریاست قاضی اسلامی و با حضور یک قاضی مستشار تشکیل شد، اولیای دم جهت محمد تقاضای قصاص را مطرح کردند سپس متهم گفت: پدر و خواهر همسرم از برادرم که داماد بزرگشان بود، شکایت کرده بودند تا او را به زندان بیندازند ولی من به دادسرا رفتم و جهت برادرم فیش حقوقی گذاشتم. همین عنوان باعث شده است بود پدرزنم کینه مرا به دل بگیرد. هنگامی که با آنها در پارکینگ دادسرا روبه رو شدم با قفل فرمان و زنجیر به جانم افتادند. سر و صورتم خونی بود و جرات نداشتم سرم را اوج بیاورم. به همین علت در دفاع از خودم چاقویی را که از دست برادرزنم گرفته بودم، برابر خودم نگه داشتم. ولی نمی دانم چطور شد که چاقو به شکم پدرزنم فرورفت.

وی در پاسخ به پرسش مدیر دادگاه راجع به این که آیا پنج ضربه چاقو به شکم پدرزنت زدی، گفت: من آن موقع خیلی ترسیده بودم و غریزی از خودم دفاع می کردم. من متوجه نبودم چه کار می کنم.

تازه‌دامادی که در پارکینگ مجتمع قضایی، پدرزنش را کشته بود، دیروز جهت پنجمین بار از خود دفاع کرد. 

در آخر این جلسه هیات قضایی وارد شور شد تا رای صادر کند.

واژه های کلیدی: دادگاه | پارکینگ | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz