ضرر راه درمان استفراغ درمان مو کودکان

ضرر: راه درمان استفراغ درمان مو کودکان آسپرین میتواند استفراغ همراه میگرن عفونت سردرد

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات امید به افزایش در قلب پرسپولیسی‌هاست ، رادوشوویچ قابل اعتماد نیست

مربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس عملکرد بوژیدار رادوشوویچ دروازه‌بان این تیم در بازی با استقلال خوزستان را غیر قابل اعتماد دانست. 

امید به افزایش در قلب پرسپولیسی‌هاست ، رادوشوویچ قابل اعتماد نیست

رادوشوویچ قابل اعتماد نیست/ امید به افزایش در قلب پرسپولیسی هاست

عبارات مهم : اعتماد

مربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس عملکرد بوژیدار رادوشوویچ دروازه بان این تیم در بازی با استقلال خوزستان را غیر قابل اعتماد دانست.

نادر باقری در گفتگو با مهر، راجع به پیروزی سه بر یک پرسپولیس در نهمین هفته مسابقه های لیگ برتر برابر استقلال خوزستان گفت: برد دلچسب و بزرگی بود که بازیکنان پرسپولیس توانستند با استفاده از تیزهوشی و هماهنگی بالای خود در درون زمین کسب کنند. این نتیجه در روحیه بازیکنان جهت کسب پیروزی با الهلال هم تاثیرگذار خواهد بود.

امید به افزایش در قلب پرسپولیسی‌هاست ، رادوشوویچ قابل اعتماد نیست

مربی دروازه بان های سابق پرسپولیس راجع به عملکرد رادوشوویچ که جانشین علیرضا بیرانوند در چهارچوب دروازه سرخپوشان شده است بود اظهار داشت: اینکه بیرانوند جایی در لیست بازیکنان پرسپولیس در همین یک دیدار نداشت اتفاق خوبی بود. چراکه دروازه بان اول پرسپولیس و تیم ملی نیاز به شوک داشت تا به خودش بیاید. ولی متاسفانه رادوشوویچ نیز عملکرد قابل قبولی نداشت و نشان داد قابل اعتماد نیست. به نظرم بهتر بود به جای دلارهایی که پای این بازیکنان ریخته می شود به گلرهای جوان ایرانی اعتماد می شد تا پشت سر بیرانوند قرار بگیرند و با انگیزه بالایشان مسابقه کنند.

باقری در ادامه تصریح کرد: اینکه امثال رادوشوویچ جهت تمدید قرارداد با پرسپولیس نیز شرط و شروط گذاشته است واقعا مضحکانه هست. شنیده ام اعلام کرده است در صورتی که برانکو ایوانکوویچ سرمربی باقی بماند او هم خواهد ماند. این اتفاق خوبی جهت پرسپولیس نیست.

مربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس عملکرد بوژیدار رادوشوویچ دروازه‌بان این تیم در بازی با استقلال خوزستان را غیر قابل اعتماد دانست. 

وی راجع به شانس افزایش پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا نیز گفت: بازی برگشت با الهلال بسیار سخت هست. پرسپولیس باید باخت چهار بر صفر را جبران کند. الهلال نشان داده تیم قدرتمندی هست. با این حال فکر می کنم امید به افزایش در قلب پرسپولیسی هاست و ما هم امیدواریم معجزه فوتبالی را ببینیم.

واژه های کلیدی: اعتماد | افزایش | بازیکنان | بیرانوند | پرسپولیس | پرسپولیس | دروازه بان | لیست بازیکنان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz