ضرر راه درمان استفراغ درمان مو کودکان

ضرر: راه درمان استفراغ درمان مو کودکان آسپرین میتواند استفراغ همراه میگرن عفونت سردرد

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات هوایی کردن بیرانوند در پارکینگ! ، شبیخون شبانه مدیر سابق پرسپولیس به اردوگاه سرخ

در شرایطی که پرسپولیس از فقر بازیکن زحمت می‌برد یکی از مسئولان سابق این کلوب از دروازه‌بان ملی‌پوش این تیم خواسته بود تا از جمع شاگردان برانکو جدا شود!

هوایی کردن بیرانوند در پارکینگ! ، شبیخون شبانه مدیر سابق پرسپولیس به اردوگاه سرخ

شبیخون شبانه مدیر سابق پرسپولیس به اردوگاه سرخ/ هوایی کردن بیرانوند در پارکینگ!

عبارات مهم : بازیکن

در شرایطی که پرسپولیس از فقر بازیکن زحمت می برد یکی از مسئولان سابق این کلوب از دروازه بان ملی پوش این تیم خواسته بود تا از جمع شاگردان برانکو جدا شود!

به گزارش فارس، در روزهایی که مسئولان کلوب پرسپولیس به دنبال حفظ حداکثری بازیکنان فصل قبل خود بودند تا به علت بسته بودن پنجره نقل و انتقالات این باشگاه، از نظر نیروی انسانی در لیگ هجدهم دچار مسئله نشوند یکی از مسئولان سابق این کلوب اقدام عجیبی انجام داد به طوری که این مساله با تصویر العمل تند حمیدرضا گرشاسبی سرپرست این کلوب هم روبرو شد.

علیرضا بیرانوند عملکرد چشمگیری در جام جهانی ۲۰۱۸ داشت و همین عنوان باعث شد تا به علت این عملکرد مناسب، این بازیکن با پیشنهادهایی از سوی بعضی از تیم های خارجی روبرو شود ولی از آنجایی که با پرسپولیس تا سال ۱۴۰۰ قرارداد دارد جهت جدایی از این تیم و عزیمت به یکی از تیم های خواهانش باید رضایت نامه خود را از پرسپولیس می گرفت ولی در نهایت این اتفاق رخ نداد و قرار شد در صورتی که این دروازه بان ملی پوش پیشنهاد خوبی داشته باشد در نیم فصل از جمع شاگردان برانکو جدا شود.

هوایی کردن بیرانوند در پارکینگ! ، شبیخون شبانه مدیر سابق پرسپولیس به اردوگاه سرخ

در این بین عنوان عجیب ولی عملکرد دور از انتظار محمدعلی ترکاشوند معاون اقتصادی، مسئول نقل و انتقالات و مدیر آسیایی سابق تیم پرسپولیس بود! چند شب پیش و درست در زمانی که علیرضا بیرانوند با پیشنهاد تیم دیناموکیف اوکراین روبرو شده است بود ترکاشوند در حوالی نیمه شب با حضور در پارکینگ منزل بیرانوند او را ترغیب به جدایی از پرسپولیس می کند و به او می گوید که لیاقت او بالاتر از بودن در پرسپولیس است و بهتر است به دیناموکیف برود و از آنجا راهی تیم های بزرگتر شود! حتی این مدیر سابق پرسپولیس از بیرانوند پاسپورتش را تقاضا می کند تا برایش بلیت و ویزای اوکراین را بگیرد تا در لژیونر شدن این بازیکن سهولت انجام پذیرد. بیرانوند ولی حاضر به این کار نمی شود و در نهایت حمیدرضا گرشاسبی سرپرست کلوب پرسپولیس هم از طریق وکیل این دروازه بان در جریان اتفاقات رخ داده قرار می گیرد.

ترکاشوند که به علت مناسباتی که در کشور اوکراین دارد و حتی شنیده می شود محل زندگی خود را به این کشور انتقال یافته کرده در وقت حضورش در پرسپولیس، این کلوب را جهت دو سال پیاپی جهت برگزاری اردو به این کشور برد و این بار قصد داشته تا دروازه بان پرسپولیس را راهی کیف پایتخت اوکراین کند که البته در این ماموریت ناکام ماند.

در شرایطی که پرسپولیس از فقر بازیکن زحمت می‌برد یکی از مسئولان سابق این کلوب از دروازه‌بان ملی‌پوش این تیم خواسته بود تا از جمع شاگردان برانکو جدا شود!

واژه های کلیدی: بازیکن | مسئولان | اوکراین | بازیکنان | بیرانوند | پرسپولیس | پرسپولیس | دروازه بان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz